Fotoksiążka - wspaniały prezent dla bliskiej osoby

Page
Menu
News
You are here:   Home > fotoksiazka > fotoksiazka na prezent

fotoksiazka na prezent

 

Zbliżają się urodziny bliskiej Tobie osoby, a Ty nadal nie masz pomysłu na prezent....Fotoksiążka to rozwiązanie dla Ciebie!


Jak zabrać się za stworzenie spersonalizowanej fotoksiążki?

 

Wyszukaj najpierw w Internecie firmy, które oferują projekt fotoksiążki w swoim portfollio. Na stronie internetowej często dostępny jest program do tworzenia fotoksiążek - bardzo intuicyjne narzędzie, z którym na pewno nie będziesz mieć problemów w obsłudze.


To, co jest wyjątkowe w fotoksiążce jako prezencie to fakt, że sam tworzysz projekt fotoksiążki, dobierasz okładkę swojego projektu lub spośród gotowych szablonów, po czym wybierasz zdjęcia i projektujesz i układ na kolejnych stronach. Ciekawym pomysłem jest, żeby twoja fotoksiążka http://www.albumwspomnien.pl/fotoksiazka opowiadała jakąś historię,to znaczy, żeby zdjęcia łączył jakiś wspólny mianownik.


Na przykład - jeśli to prezent urodzinowy, możesz zdecydować się na przegląd najważniejszych wydarzeń z życia jubilata. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować kocha podróże - wybierz zdjęcia z jej ulubionych wojażdy.Jeśli ma jakieś szczególne hobby czy pasję, np. muzykę - zdjęcia z koncertów lub prób. Ogranicza Ciebie tylko Twoja własna kreatywność!


Najważniejsze zalety fotoksiążki to: obdarowany czuje się wyjątkowy - prezent został wykonany specjalnie dla niego - widać, że nie jest to zakup nabyty na ostatnią chwilę, ale przemyślany prezent, w który włożony zostało dużo wysiłku i serca. Ponadto - nie wymaga to od Ciebie ogromnych zdolności manualnych - program do tworzenia fotoksiążek pomoże dobrać Tobie odpowiednie ułożenie zdjęć, kolorystykę, grafiki, itp. Co więcej - przygotowywanie fotoksiążki to frajda także dla Ciebie - miło wspominać wspólne chwile albo przywoływać przyjemne wspomnienia.

 

Page
Menu
News

 

Page
Menu
News

Powered by CMSimple | Template by CMSimple | Login